facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Kaş Çukurbağ Tatil Cenneti

Tatilin en güzelinin yaşandığı kent Antalya’nın nadide ilçesi Kaş sınırları içerisinde yer alan Çukurbağ, şehrin gürültüsünden bunalanlar ve sakin bir tatil yapmayı tercih edenler için en ideal rotalardan birisidir. Doğası, plajları, yeşil manzaraları ve sakinliği ile huzuru temsil eden beldenin birçok butik restoranı ve kafesi bulunur. Yeşillikler içerisinde unutulmaz bir tatil konseptini yaşamak için Kaş’ın Çukurbağ beldesini keşfedin!

Neden Kaş Çukurbağ?

Kaş’ın merkezine sadece altı kilometre kadar uzaklıkta yer alan belde akşam yıldızları, sabah ise güneşin doğuşunu izlemek isteyenlere harika bir imkan sunar. Butik bir belde olarak adlandırılan Çukurbağ bir yarımadadır. Sessiz ve sakin bir noktada yer alır. Şehirden uzakta, doğa içerisinde, yeşilin ve mavinin buluştuğu bir konumdadır. Tarihi mekanları, doğa turları, su sporları ve daha farklı aktivitelerin yapılabileceği eşsiz mekanlar arasında bulunur.

Buranın en meşhur plajları arasında İnceboğaz plajı yer alır. Antalya’daki plajlara göre buranın suyu daha sıcak ve dingindir. Bu nedenle daha konforlu bir yüzme deneyimi sunar. Berrak suların içerisinde yüzerken doğadan da eşsiz manzaraları izleme fırsatı yakalanır. Mavi bayraklı plaj, dünyanın önde gelen yüzme yerleri arasında sayılır.

Villacım ile en iyi villa modeli

Kaş’ın Çukurbağ beldesinde mükemmel bir tatilin sırrı tatil konseptine sahip villalardır. Yamaç boyunca sıralanan villalardan denizin manzarasını izlemek, doğanın güzelliklerini her an keşfedebilmek mümkündür. Güneşin doğuşunu ve batışını izleyerek eşsiz bir tatil keyfi yaşamak için size ve sevdiklerinize en uygun villa konseptini Villacım sitesi üzerinden bulabilirsiniz.

Yeni evlenen çiftelere özel balayı villaları veya muhafazakar aileler için tasarlanan villa modelleri… Birbirinden farklı seçenekleri değerlendirerek, aileniz ve sevdikleriniz için en mükemmel tatilin startını verebilirsiniz. Doğa ile baş başa kalacağınız tatilinizde şehir hayatının stresini atabilir, yeniden dinç ve dingin bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz. Çukurbağ sınırları içerisinde gezilecek tarihi yer var ve buradaki zenginlikleri keşfettikten sonra Kaş’ın diğer tüm güzellikleri gezilebilir.

43 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa Capehouse - Denize Sıfır Lüks Tatil VillasıÖzel PlajDenize YakınÖdemenin %30’unu şimdi, kalanını kapıda öde.
  170.000 TL - 249.000 TL
  Kaş / ÇukurbağDenize YakınMüsaitlik Takvimi
  Deniz ManzarasıBarbeküGeniş Ailelere Uygun
  Villa İndigo - Deniz Manzaralı, Çocuk Havuzlu Kaş VillasıDeniz ManzaralıÇocuk HavuzuÖdemenin %30’unu şimdi, kalanını kapıda öde.
  127.000 TL - 198.000 TL
  Kaş / ÇukurbağÇocuk HavuzuMüsaitlik Takvimi
  Villa Beril Çukurbağ - 10 Kişilik Doğa Manzaralı VillaÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  24.950 TL - 94.950 TL
  Kaş / ÇukurbağMüsaitlik Takvimi
  Barbekü
  Villa Sweet Home - Çukurbağ'da 6 Kişilik Geniş Tatil VillasıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  35.000 TL - 84.000 TL
  Kaş / ÇukurbağMüsaitlik Takvimi
  JakuziBarbeküGeniş Ailelere UygunDoğa Manzaralı
  Villa Gülce 2 - 5 Kişilik Yarı Korunaklı Havuzlu VillaBahçeliKısmi KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  30.000 TL - 63.000 TL
  Kaş / ÇukurbağKısmi KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Geniş Ailelere UygunDoğa Manzaralı
  Villa Gülce 1 - Çukurbağ'da 6 Kişilik Yarı Korunaklı VillaBahçeliKısmi KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  30.000 TL - 70.000 TL
  Kaş / ÇukurbağKısmi KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Doğa Manzaralı
  Villa Efulim - 4 Kişilik Eğlence İmkanları Sunan VillaJakuziKısmi KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  31.500 TL - 63.000 TL
  Kaş / ÇukurbağKısmi KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziSinema OdasıÇocuk Oyun AlanıBarbeküDoğa Manzaralı
  Villa Lavinya Çukurbağ - Doğa İçinde Korunaklı ve Jakuzili VillaHavuzu KorunaklıJakuziÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  29.950 TL - 62.950 TL
  Kaş / ÇukurbağJakuziMüsaitlik Takvimi
  JakuziBarbeküDoğa Manzaralı
  Villa Toskana - Çukurbağ'da Yeşil Bahçeli Aile VillasıKısmi KorunaklıBahçeliÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  17.500 TL - 63.000 TL
  Kaş / ÇukurbağBahçeliMüsaitlik Takvimi
  Villa Venedik - Çukurbağ'da Doğa İçinde 6 Kişilik VillaGeniş Ailelere UygunÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  28.000 TL - 70.000 TL
  Kaş / ÇukurbağGeniş Ailelere UygunMüsaitlik Takvimi
  Geniş Ailelere Uygun
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE
   Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.