facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Merak Ettiğiniz Tüm Soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz..

Sorular
Rezervasyon Nasıl Yapılır ?

Sitemizde beğenmiş olduğunuz ve rezervasyon yapmak istediğiniz vilanın sayfasına girdikten sonra müsaitlik takviminden rezervasyon yapmak istediğiniz tarihlerde villamız müsait mi diye kontrol ettikten sonra o sayfadaki "Hızlı Rezervasyon Talebi" penceresinden villaya giriş ve çıkış yapılacak tarihler seçilip ardından konaklayacak kişi sayısı seçilip "Fiyat Hesapla" tuşuna basmanız gerekmekte. Bu işlemlerin ardından pencerenin altında konaklama süresi, rezervasyon için toplam tutar, kapora ödemesi, ve villa girişinde ödenecek kalan tutar yazacaktır. Eğer bu bilgileri onaylıyorsanız, bu bilgilerin altında kalan boşlukları doldurmanız ve "Rezervasyon Talebi Gönder" Butonuna basmanız gerekmekte. Daha sonra talebiniz bize ulaşacak. Göndermiş olduğunuz talep uygun ise ön ödeme yapabilmeniz için ödeme bilgilerini içeren bir mail tarafınıza iletilecektir. Ön ödeme yapılabilmesi için size 24 saat opsiyon verilecektir ve bu süre içinde ödeme tarafımıza gelirse rezervasyon işleminiz onaylanacaktır.

Kiraladığımız Villada Kaç Kişi Konaklayabiliriz ?

Normal şartlarda villalardaki konaklayabilecek kişi sayısını belirleyen faktör villa kapasitesi oluyor.Yani kapasite kadar kişi konaklayabiliyor.  Örnek vermek gerekirse 4 kişilik bir villada 7-8 kişi konaklayamazsınız. Ancak bazı villalarımızda salonda bulunan koltuk 1 kişinin yatmasına uygun olacağından dolayı, koltukta yatmak koşulu ile villa kapasitesinin üzerine fazladan 1 kişi konaklamak için gelebilir.

Villa Ücretine Neler Dahil ?

Villa ücretine dahil olan şeyler:

-Elektrik Gideri

-Su Gideri

-İnternet Gideri

-Günlük Havuz ve Bahçe Bakımı

-Villaya Giriş Yapılmadan Önceki İlk Temizlik

-Tüpgaz Gideri

 

Yemek Hizmetiniz var mı ?

Villalarımızda yemek hizmeti ne yazık ki yoktur. Sizler yiyecek ihtiyaçlarınızı çevre restaurantlardan veya evdeki mutfak düzeneğini kullanarak kendiniz giderebilirsiniz

Fiyatlar Kişi başı Fiyatlar mı ?

Fiyatlarımız kişi bazlı olarak değil, villa ücreti olarak alınmaktadır. Yani siz bir villa için ödeme yaptığınızda o villanın kişi kapasitesi kadar kişi ile konaklama sağlayabileceksiniz

Ön ödeme tutarını nasıl ödeyebiliriz ?

Ön ödemenizi isterseniz KREDİ KARTI ile istersenizde HAVALE/EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

Kiralayacağımız Villanın Markete/Restauranta/Denize Mesafeleri Nedir ?

Bu her villanın konumu farklı olduğundan dolayı villadan villaya değişiklik göstermektedir ancak her villamız için kendi sayfasında "Mesafe Cetveli" bulunmaktadır ve siz o villa için market, restaurant, deniz vb. yerlere olan uzaklığını görebilirsiniz.

Villalara Ulaşım nasıl yapılır ?

Villayı rezerve ettiğiniz tarihte Kalkan merkezde bulunan ofisimize gelip rezervasyon işlemlerinin geri kalan kısımları (kimlik bildirimi, kalan ücretin tahsilatı) halledilip ofis aracımız ile size villanıza kadar eşlik edip yolu gösterecektir.

Villa Ücretine Neler Dahil Değil ?

Villa ücretinin içinde olmayan hizmet ve olanaklar:

-Yiyecek İçecek Hizmeti

-Villada Konaklama Esnasında Villa İçi Temizliği

-Ulaşım

Yaş sınırı var mı ?

Ebeveyn eşliğinde 18 yaş altı misafirlerimiz villalarımızda konaklayabilir. Aksi taktirde villada konaklayacak olan tüm misafirlerimizin yaşı 18 yaş altı ise rezervasyon yapılamayacaktır.

Havuz Isıtma Sistemleri Hakkında !

Havuz ısıtması olan villalarımız 1 Ekim ile 1 Mayıs tarihleri arasında havuz ısıtmaları aktif şekilde çalışmaktadır.
Villa açıklaması kısmında eğer NOT olarak havuz ısıtma ücreti yazmıyorsa, ısıtma ücreti fiyata dahildir ekstra bir ödemeniz olmayacaktır.
Ancak açıklama kısmında bir ekstra ücret var ise havuz ısıtması için ekstra ödeme yapmanız gerekecektir.

  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE