facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Bodrum’da Tatil Yapmak

Tatil denilince Türkiye’de akla gelen ilk yerlerden birisi de Bodrum’dur. Kendisine has özellikleri bulunan Bodrum Muğla iline bağlı bir ilçedir. Birçok koya, plaja ve doğal güzelliklere sahip beldede zengin bir tatil dönemi yaşamak mümkündür. Burayı ayrıcalıklı kılan birçok özellik var. Doğal güzellikleri ve çekiciliği tercih edilebilirliğini artıran önemli özellikleri arasında yer alır. Canlı eğlence hayatı, gezilecek tarihi ve kültürel mekanları, çeşitli aktiviteler de Bodrum’u harika bir tatil beldesi haline getirir.

Bodrum’da tatil planı yapmadan önce Villacım üzerinden en seçkin villa seçeneklerini hemen inceleyin! Böylece tatil konseptli villa kiralama hizmetinin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Kendinize ait havuz, otopark, yemek kültürü ve daha fazlasını lüks ve çekici villada yaşamanız mümkündür. Gerek muhafazakar aileler gerekse de henüz balayı çiftleri için değişik villa konseptleri harika bir Bodrum tatilinin merkezi olacak.

Bodrum’da nerelere gidilir?

Bodrum çok eski bir yerleşim yeridir. Günümüzde de tarihi zenginliğini korur ve antik dönemlerden bugüne ulaşan mirası ile kültür ve tarih turizmi açısından da zengin bir işlev görür. Burayı önemli hale getiren birden fazla antik şehir ve tiyatro var. Ayrıca Bodrum denilince akla koylar gelir. Birbirinden güzel ve estetik koylarda yüzmek farklı bir deneyimdir. Eşsiz manzara eşliğinde güneş, deniz ve kumsalın zevkini yaşamak asla tarif edilmez bir duygudur.

Bodrum’da gezi turları çokça düzenlenir. Gerek Bodrum’a yakın yerlerin keşfedilmesi gerekse de Bodrum’daki saklı doğal güzelliklerin keşfedilmesi için bol alternatifli gezi turları vardır. Bodrum’un masalımsı sokaklarında gezmek, dolaşmak ve dar sokaklarda tarihi evlerin arasında dolaşmak oldukça zevkli bir aktivitedir. Bunlarla beraber su sporlarının çoğunu Bodrum’da denemeniz mümkündür. Dalmaya karşı merakı veya isteği bulunanlar Bodrum’un berrak sularına dalabilir.

Hem kültür gezileri yapmak hem de iyi bir şekilde eğlenebilmek için Bodrum en güzel duraklar arasında bulunur. Kendisine has bir doğaya sahip bulunan Bodrum’u şehir yaşamından ayıran en önemli özellik doğasıdır. Ancak yazın çok kalabalık olduğundan dolayı sokak ve caddelerinden adım atacak yer bulmak zordur.

4 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa MeyraDoğa içindeHavuzu Korunaklı
  4.050 TL - 10.500 TL
  Bodrum / DereköyHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Doğa Manzaralı
  Villa TuncayDoğa İçindeHavuzu Korunaklı
  3.510 TL - 8.640 TL
  Bodrum / DereköyHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  BarbeküGeniş Ailelere Uygun
  Villa MelidaDoğa İçindeHavuzu Korunaklı
  2.970 TL - 9.000 TL
  Bodrum / DereköyHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  BarbeküDoğa Manzaralı
  Villa WilmaBahçeliDenize Yakın
  9.600 TL - 24.000 TL
  Bodrum / Bodrum MerkezDenize YakınMüsaitlik Takvimi
  BarbeküGeniş Ailelere Uygun
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE