facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Marmaris Tatilin Kalbi

Türkiye’nin en ünlü tatil rotaları arasında yer alan Marmaris, huzurlu ve mükemmel bir tatil keyfi yaşamak isteyenlerin yeridir. Çok eski dönemlere dayanan tarihi nedeniyle birçok kadim esere sahip bulunan Marmaris hem kültürel hem de eğlence odaklı bir tatil için ideal mekanlardan birisidir. Antik Yunan’dan kalma şehirlere sahip bulunan Marmaris’te Eski Mısır dönemine ait birçok eser de bulunur. Unutulmaz ve eşsiz bir tatil ile şehir hayatının stresinden kurtulmak için Marmaris’in doğası, denizi ve kumsalı sizi bekliyor.

Harika bir tatil için villada konaklama

Marmaris’in yeşilinden, denizinden ve güneşin doğuşundan en özel şekilde yararlanmak için tatil konseptli villalar senin için hazır. Ailen ve sevdiklerinle mükemmel bir tatilin startını vereceğin şahane villalar doğa ile iç içe bulunduğu gibi Marmaris’in en güzel plajlarına ve gezilecek noktalarına da yakın bulunuyor. Sabah güneşin doğuşunu en samimi haliyle hissedebilir, eşsiz bir kahvaltı ile güne başlayabilir, daha sonra ise, kendi havuzunda veya Marmaris’in en meşhur plajlarında serinlemeyi seçebilirsin. Villacım üzerinden Marmaris’teki villa konseptlerini ve modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, bütçene uygun olanı hemen kiralayabilirsin.

Marmaris’te ne yapılabilir?

Marmaris’in her anlamda eğlencenin ve tatilin doya doya yaşanabileceği rotalardan birisidir. Gezilecek birçok noktası vardır ve bu nedenle tatil süresinin en azından 5 gün olarak belirlenmesi gerekir. Bu süre Marmaris’in en güzel koylarını, plajlarını, doğal alanlarını gezmek için yeterlidir. Marmaris ile bütünleşen ve bir simge haline gelen Marmaris kalesinin gezilmesi gerekir. Burası, İyonlardan kalmadır ve Osmanlı’ya intikal ettikten sonra da kullanılmıştır.

Ayrıca Marmaris antik kentlerin yoğun bir şekilde kurulduğu bölgelerden birisidir. Her ne kadar kurulan kentlerin hepsi günümüze ulaşmasa da, bazılarının halen kalıntıları vardır. Amos antik kenti en çok ziyaret edilen yerlerden birisidir. Gezmek ve aynı zamanda da alışveriş keyfi yaşamak için de Osmanlı döneminden beri çarşı olarak kullanılan ve bu nedenle de Eski Çarşı ismiyle meşhur hale gelen merkezdeki çarşı gezilebilir.

3 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa MarelDeniz ManzaralıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  43.750 TL - 78.750 TL
  Marmaris / SöğütMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuDeniz Manzarası
  Villa MaviDoğa ve Deniz ManzaralıBahçeliÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  43.750 TL - 74.375 TL
  Marmaris / SöğütBahçeliMüsaitlik Takvimi
  Deniz ManzarasıBarbeküGeniş Ailelere UygunDoğa Manzaralı
  Villa EdaHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  52.500 TL - 78.750 TL
  Marmaris / Marmaris MerkezHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Geniş Ailelere Uygun
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE
   Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.