facebook twitter-bird-logo-shape-in-a-square google instagram ribbon time login add family couple

Marmaris Tatilin Kalbi

Türkiye’nin en ünlü tatil rotaları arasında yer alan Marmaris, huzurlu ve mükemmel bir tatil keyfi yaşamak isteyenlerin yeridir. Çok eski dönemlere dayanan tarihi nedeniyle birçok kadim esere sahip bulunan Marmaris hem kültürel hem de eğlence odaklı bir tatil için ideal mekanlardan birisidir. Antik Yunan’dan kalma şehirlere sahip bulunan Marmaris’te Eski Mısır dönemine ait birçok eser de bulunur. Unutulmaz ve eşsiz bir tatil ile şehir hayatının stresinden kurtulmak için Marmaris’in doğası, denizi ve kumsalı sizi bekliyor.

Harika bir tatil için villada konaklama

Marmaris’in yeşilinden, denizinden ve güneşin doğuşundan en özel şekilde yararlanmak için tatil konseptli villalar senin için hazır. Ailen ve sevdiklerinle mükemmel bir tatilin startını vereceğin şahane villalar doğa ile iç içe bulunduğu gibi Marmaris’in en güzel plajlarına ve gezilecek noktalarına da yakın bulunuyor. Sabah güneşin doğuşunu en samimi haliyle hissedebilir, eşsiz bir kahvaltı ile güne başlayabilir, daha sonra ise, kendi havuzunda veya Marmaris’in en meşhur plajlarında serinlemeyi seçebilirsin. Villacım üzerinden Marmaris’teki villa konseptlerini ve modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, bütçene uygun olanı hemen kiralayabilirsin.

Marmaris’te ne yapılabilir?

Marmaris’in her anlamda eğlencenin ve tatilin doya doya yaşanabileceği rotalardan birisidir. Gezilecek birçok noktası vardır ve bu nedenle tatil süresinin en azından 5 gün olarak belirlenmesi gerekir. Bu süre Marmaris’in en güzel koylarını, plajlarını, doğal alanlarını gezmek için yeterlidir. Marmaris ile bütünleşen ve bir simge haline gelen Marmaris kalesinin gezilmesi gerekir. Burası, İyonlardan kalmadır ve Osmanlı’ya intikal ettikten sonra da kullanılmıştır.

Ayrıca Marmaris antik kentlerin yoğun bir şekilde kurulduğu bölgelerden birisidir. Her ne kadar kurulan kentlerin hepsi günümüze ulaşmasa da, bazılarının halen kalıntıları vardır. Amos antik kenti en çok ziyaret edilen yerlerden birisidir. Gezmek ve aynı zamanda da alışveriş keyfi yaşamak için de Osmanlı döneminden beri çarşı olarak kullanılan ve bu nedenle de Eski Çarşı ismiyle meşhur hale gelen merkezdeki çarşı gezilebilir.

2 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa Marel Deniz Manzaralı Korunaklı
  Villa Marel 3.500 TL - 10.940 TL
  Marmaris / Söğüt Korunaklı Müsaitlik Takvimi
  Çocuk Havuzu Deniz Manzarası
  Villa Kuzbükü Deniz Manzaralı Denize Sıfır
  Villa Kuzbükü 15.750 TL - 28.000 TL
  Marmaris / Marmaris Merkez Denize Sıfır Müsaitlik Takvimi
  Deniz Manzarası
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE