facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Jakuzili villa

Yoğun ve yorucu geçen Bir kış döneminin ardından herkes iyi bir tatil için planlamalara başlıyor. Bazı planlamalar aile fertleri ile birlikte yapılırken bazı tatil planlamaları kalabalık arkadaş grupları ile yapılıyor. Bazen de çiftler baş başa bir tatil geçirmek için yaz döneminde konaklayabilecekleri en uygun alternatifleri araştırıyor. Hangi bölgede ve kimlerle nasıl bir tatil geçirmek istiyorsanız bunun için sizlere önerilecek en avantajlı konaklama yöntemi kiralık jakuzili villa alternatif oluyor.

Jakuzili villa seçenekleri sayesinde tatilciler lüksü ve konforu bir arada yaşıyor. Jakuzili villalar yılın her mevsiminde mükemmel bir tatil için çok iyi bir seçenek oluyor. Bu villalar aynı zamanda korunaklı havuzlu yapıları ile bir tatilden beklenen tüm hizmetleri tek bir çatı altında tatilcilere sunuyor.

Jakuzili villa ile lüks bir tatil geçirin

Bir evde veya bir otelde lüks sınıfta bir yaşam için tercih edilen seçeneklerden birisi jakuzilerdir.  Banyo keyfini en üst standartlarda yaşayabilmek için ev otellerde bulunan jakuziler büyük ilgi görmektedir. Kiralık villa seçenekleri her zaman lüks alternatiflerle donatıldığı için jakuzi bu yapılarda bulunan özelliklerden kabul edilmektedir.  Birçok tatilci kiralık villa seçerken arama kriterleri arasında jakuzili kiralık villa seçeneğini barındırmaktadır. Çünkü tatil demek dinlenme demektir. Ve insan vücudunun dinlenebilmesi için özel olarak üretilen jakuziler bu ihtiyacı en üst düzeyde karşılamaktadır.

 Sizlerde yılın her mevsiminde geçirmiş olduğunuz tatiller için tüm lüks detaylar düşünülmüş olsun istiyorsanız jakuzili villa kiralık alternatiflerini değerlendirerek yaz kış bu keyfin tadını çıkarabilirsiniz.

Jakuzili villada tatil imkanı

Jakuzi kusursuz bir banyo keyif denildiğinde büyük küçük herkesin aklına gelen en önemli detaylardan birisidir.  Dolayısıyla bu lüks ayrıntı bir tatil için seçeceğiniz konaklama alternatifi içerisinde mutlaka olmalıdır. Yılın yorgunluğunu ve stresini atmak üzere planladığınız tatil için eğer kiralık villa interneti düşünüyorsanız seçeceğiniz villanın jakuzili havuzlu kiralık villa olması sizlere kusursuz bir tatil sunacaktır.

Jakuzili bir villada tatil imkanı sizlere eksiksiz ve lüks bir tatili çağrıştırıyor olabilir.  Bu her bir detayı düşünülmüş lüks ve konforlu bir tatilin maliyetleri hakkında bir tedirginlik yaşıyor iseniz kiralık villa seçeneğinin en avantajlı yöntem olduğunu bilmelisiniz.  Tatilini geçirmek üzere bir otel veya bir kiralık villa arasında tercih yapmakta zorlanıyorsanız jakuzili villalar sağladığı avantajlar ile her zaman öncelikli tercihiniz olmalıdır.

Jakuzili havuzlu bir villada tatil yapmanın avantajları

Kiralık villa seçeneği son yıllarda bu alanda hizmet vermek üzere inşa edilen villa sayılarının artması ile birlikte çok daha avantajlı bir hale ulaştı.  Sayıları her geçen gün artan kiralık villalar bu yoğun rekabet içerisinde hem en kaliteli ve en lüks hizmeti vermek üzere tasarlanıyor. Hem de tatilcilere önemli avantajlar barındıran uygun koşullarda tatil imkanı sunabilmek için birbiriyle yarışıyor.  Tatilciler kiralık villa arayışı içerisindeyken seçecekleri villalar da bazı Detaylara büyük önem veriyor. İste kiralık bir villadan beklenen tüm detaylar şöyledir;

 • Kiralık villalar da aranan ilk özellik villalar havuzlu olmasıdır.  Bahçesinde açık bir yüzme havuzu bulunan villalar her zaman öncelikli olarak tercih edilmektedir. Aynı zamanda birçok aile açık yüzme havuzu ile birlikte çocuk havuzu olan villaları tercih etmektedir.
 • Kiralık villalar da aranan bir diğer özellik villaların muhafazakar bir yapıda olmasıdır.  Korunaklı bir şekilde inşa edilen bu yapılar yüksek duvarlarla korunduğu için yan villadan ya da dışarıdan görülme ihtimali söz konusu olmayacaktır. Dolayısıyla muhafazakar bir villada konaklayan tatilciler havuzu, bahçeyi ve villayı çok daha özgür bir şekilde kullanabilecektir.
 • Kiralık villaların aranan en önemli özelliklerinden birisi bu villaların jakuzili olmasıdır.  Jakuzili muhafazakar villaalternatifi en çok ilgi gören konaklama seçenekleri arasındadır.

Jakuzili havuzlu villa fiyatları

Tatilcilerin yılın her mevsiminde planladıkları tatillerini en uygun avantajlar ile geçirebilmeleri için kiralık villa seçenekleri ön plana çıkıyor. Oteller, pansiyonlar ve diğer tüm konaklama yöntemleri ile kıyaslandığında kiralık villaların sağlamış olduğu avantajlar fiyat performans açısından her zaman en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bir tatil hazırlığında alsanız ve bu tatilde en uygun koşullarda en konforlu şekilde nasıl konaklayabileceğinizi merak ediyorsanız jakuzili havuzlu villa alternatiflerini mutlaka araştırmalısınız.  Bu araştırma aşamasında jakuzili havuzlu villa fiyatları en çok merak edilen konulardan birisi olacaktır.

 Jakuzili ve havuzlu kiralık villa fiyatları belirlenirken bu belirlemeler de farklı birçok dinamik ele alınmaktadır. Her bir villanın kiralama fiyatı birbirinden farklıdır. Çünkü tüm villalar kendi içerisinde farklı ve ekstra özelliklere sahiptir. Bu özellikler baz alınarak havuzlu ve jakuzili kiralık villa fiyatları belirlenmektedir.

 Jakuzili kiralık villa fiyatları belirlenirken baz alınan en önemli detaylar şöyledir;

 • Villanın konumu fiyatlandırmalar için çok önemli bir etkendir. En gözde tatil yörelerinde, denize yakın bir şekilde konumlandırılmış olan ve şehir merkezine oldukça yakın bir yerde bulunan kiralık villalar diğer villaları görev farklı fiyatlarla kiralanmaktadır.
 • Jakuzili villaların büyüklüğü fiyatlandırmalar için baz alınan diğer bir etkendir. 2 kişinin konaklaması için tasarlanmış bir villa ile 10 kişinin konaklayabileceği bir villanın gecelik fiyatları birbirinden farklı olacaktır.
 • Tüm kiralık villalar lüks ve konfor içerisinde barındıran yapılardır. Bazı villalar ultra lüks bir şekilde tasarlanırken bazı villalar lüks standartlar içermektedir.  Dolayısıyla villaların tasarımları ve tatilciler için sunmuş olduğu ultra lüks detaylar fiyatların değişmesine neden olacaktır.

Jakuzili balayı villaları

Jakuzili villalar çoğunlukla balayı çiftlerinin yoğun ilgi gösterdiği yapılar arasında yer almaktadır.  Evlilik hayatının ilk günlerinde kusursuz ve konforlu bir tatil geçirmek isteyen balayı çiftleri kiralayacakları villa içerisinde tüm detaylar eksiksiz bir şekilde düşünülsün istemektedir.  Dolayısıyla jakuzili bir banyo balayı çiftleri her zaman öncelikli tercihleri arasında olacaktır. Bu nedenle jakuzili balayı villaları ekstra bir özellik olarak balayı çiftlerine sunulmaktadır. Sizlerle balayı tatiliniz için konforu ve uygun fiyatı bir arada yaşamak istiyorsanız kiralık villalara yönelebilirsiniz.  Böylelikle kiralık villaları sizlere sunmuş olduğu gözden uzak ve özgür bir tatil keyfi ile birlikte jakuzi gibi her detayı düşünülmüş lüks seçenekleri de bulabilirsiniz.

Lütfen, Filtreleme kısmından Tarihlerinizi seçin, Aradığınız Villayı Hemen Bulun 🙂
Villa Elo 1 - Doğa Manzaralı Lüks Tatil VillasıKapalı Havuzlu, JakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
Gecelik5.450 TL'
Başlayan Fiyatlarlar
Kalkan / Üzümlü KöyüHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
JakuziKapalı Havuz
Villa LeilaÇocuk HavuzuKısmi KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
Gecelik6.000 TL'
Başlayan Fiyatlarlar
Fethiye / OvacıkKısmi KorunaklıMüsaitlik Takvimi
Çocuk HavuzuJakuziBarbeküGeniş Ailelere Uygun
Villa ManifestoJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
Gecelik5.714 TL'
Başlayan Fiyatlarlar
Kalkan / ÇavdırHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
JakuziSaunaHamamBarbeküLangırt
Villa Feliks - Butik ve Ultra Özel Lüks Tatil VillasıIsıtmalı HavuzHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
Gecelik3.564 TL'
Başlayan Fiyatlarlar
Kalkan / İslamlarHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
Kapalı HavuzHavuz IsıtmaDoğa Manzaralı
Villa Aven - Doğa İçinde Lüks ve Konforlu Tatil VillasıKapalı Havuzlu, JakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
Gecelik3.429 TL'
Başlayan Fiyatlarlar
Kalkan / İslamlarHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
JakuziKapalı HavuzHavuz IsıtmaDoğa Manzaralı
Villa Palace Small - Romantik Tatil VillasıKorunaklıJakuziliÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
Gecelik2.857 TL'
Başlayan Fiyatlarlar
Kalkan / İslamlarJakuziliMüsaitlik Takvimi
Jakuzi
Villa Royal Little - 2 Kişilik Jakuzili Lüks Tatil VillasıJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
Gecelik2.857 TL'
Başlayan Fiyatlarlar
Kalkan / İslamlarHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
Jakuzi
Villa Kahkaha - Muhteşem Manzaralı Lüks Tatil VillasıDeniz ManzaralıÇift JakuziliÖdemenin %30’unu şimdi, kalanını kapıda öde.
Gecelik5.714 TL'
Başlayan Fiyatlarlar
Kalkan / KızıltaşÇift JakuziliMüsaitlik Takvimi
Villa Lukka - Modern ve Korunaklı Havuzlu Tatil VillasıDoğa İçindeKısmi KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
Gecelik3.564 TL'
Başlayan Fiyatlarlar
Kalkan / SarıbelenKısmi KorunaklıMüsaitlik Takvimi
JakuziÇocuk Oyun AlanıDoğa ManzaralıLangırtBahçeli
Villa Feel - Korunaklı Havuzlu Tatil VillasıÇift JakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
Gecelik4.279 TL'
Başlayan Fiyatlarlar
Kalkan / Üzümlü KöyüHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
JakuziSinema OdasıÇift Jakuzili
 • KARŞILAŞTIR 0
 • GÖSTER
 • TEMİZLE
  Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.