facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Villacım, 8 yılı aşkın süredir turizm sektöründe profesyonel olarak hizmet sunan girişimci bir ekip tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Hızla gelişmekte olan fakat doğru altyapı ve hizmet anlayışının tam olarak oturamadığı villa tatili alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. İlk senesinde ortalama 6.000’den fazla misafiri başarılı bir şekilde ağırlamayı başararak, “bütünleşik hizmet” yapısı dahilinde gelişmeye devam etmektedir.

Tüm villa kiralama hizmetleri “Villacım Emlak Tur. İnş. San. Ve Tic. LTD. ŞTİ.” olarak kurumsal bir zeminde sunulmaktadır. Ayrıca firmamız, 10487 TÜRSAB belge numarası ile A Grubu Acente konumundadır. Hizmet süreçlerinde Villacım’ın benzersiz destek anlayışı her adımda sizlerle birliktedir. Günün her saatinde villacim.com.tr web sitesinde sadece seçkin villa seçenekleri yer alır. Binlerce villa arasından “yerinde kontrol” anlayışı ile incelenen ve onaylanarak sitemize dahil edilmiş olan 300’ü aşkın özel villa sizlerle paylaşılır. Villacım portföyünde bulunan her bir villa müstakildir ve kendine ait özel havuza sahiptir.

Villacım üzerinden beğendiğiniz villa için, bir kaç saniye için rezervasyon yapmanız mümkündür.

Şirket Ünvanı : Villacım Emlak Tur. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Türsab Belge No : 10487
Vergi Numarası : 9250514571
Vergi Dairesi : Kaş


-

Hakkımızda Yayınlanan Haberler

Gazetekritik Haber

Star Haber

HaberTurk

EkoPara

 • Alper AydilekAlper AydilekKurucu Ortak

  alper@villacim.com.tr

 • Muhammet ErdemMuhammet ErdemKurucu Ortak

  info@villacim.com.tr

 • Göksal TekinerGöksal TekinerKurucu Ortak

  info@villacim.com.tr

 • Eylem A.Eylem A.Satış Danışmanı

  info@villacim.com.tr

 • Melike B.Melike B.Satış Danışmanı

  info@villacim.com.tr

 • Gizem İ.Gizem İ.Satış Danışmanı

  info@villacim.com.tr

 • Ayten Y.Ayten Y.Satış Danışmanı

  info@villacim.com.tr

 • Damla D.Damla D.Satış Danışmanı

  info@villacim.com.tr

 • Yasemin T.Yasemin T.Satış Danışmanı

  info@villacim.com.tr

 • Deniz Y.Deniz Y.Satış Danışmanı

  info@villacim.com.tr

İlgili Sayfalar
Balıkesir Ayvalık Gezilecek Yerler - Ege'nin En İyi 50 Yeri

Ayvalık'ın kristal berrak suları, tarihi sokakları ve doğal güzellikleriyle tanışın. Ege'nin otantik köşesinde benzersiz bir keşif deneyimi sizleri bekliyor!

Devamı
Bolu Mudurnu Gezilecek Yerler - En Turistik Yerler

Bolu'nun Mudurnu ilçesi, Türkiye'nin saklı kalan tarihi ve doğal cennetlerinden biridir. Bu rehber, Mudurnu'nun keşfetmeniz için bekleyen eşsiz yerlerini tanıtıyor.

Devamı
Altınbeşik Mağarası - Türkiye'nin Güzelliklerini Keşfedin

Antalya'nın İbradı ilçesinde bulunan büyüleyici Altınbeşik Mağarası, eşsiz doğal oluşumları ve kristal berraklığında suyu ile ziyaretçilerini büyülüyor.

Devamı
Ani Harabeleri ile Kars'ın Efsanevi Tarihine Yolculuk Edin

Ani Harabeleri, binlerce yıllık tarihiyle ziyaretçilerini büyülemeye devam ediyor. Sizin için harika gezi rehberi!

Devamı
Mersin'in Gizli Doğa Harikası Aynalıgöl Mağarası

Mersin'in büyüleyici doğasında saklı bir inci: Aynalıgöl Mağarası, ziyaretçilerini benzersiz bir doğal güzellikle karşılıyor.

Devamı
İstanbul'un Tarihi Kalbinde Bir Osmanlı Mirası Topkapı Sarayı

Topkapı Sarayı, Osmanlı İmparatorluğu'nun ihtişamını ve zengin kültürel mirasını yansıtan, İstanbul'un en ünlü tarihi yapılarından biridir.

Devamı
Kapalıçarşı İstanbul - Tarihi Alışveriş Deneyimi ve Kültürel Keşif

İstanbul'un kalbinde yer alan Kapalıçarşı'yı keşfedin. Yüzlerce yıllık tarihi ile benzersiz bir alışveriş ve kültür deneyimi sunuyor.

Devamı
Asmalımescit'te Neler Yapılır? Gezginlerin Favori Yerleri!

Asmalımescit'in gizli kalmış güzelliklerini keşfedin. Bu tarihi mahallede gezilecek yerler ve yapılacak en iyi aktiviteler.

Devamı
 • KARŞILAŞTIR 0
 • GÖSTER
 • TEMİZLE
  Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.