facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Kalkan Sarıbelen Tatil İmkanları

Sevdiklerinizle beraber harika bir yaz tatilinin tadını çıkarmak adına doğru bir konumu tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Ülkemizin turizm başkenti Antalya’nın birbirinden harika ve eşsiz tatil rotalarına sahip olduğu herkes tarafından bilinir. Kaş’ın Kalkan beldesi bunlardan biridir ve mükemmel fırsatlarla misafirlerine eşsiz bir tatil imkanı yaşatır. Lüks plajlar, tatil konseptli villa imkanları, gezi turları, geleneksel lezzetler, kültür gezileri ve daha fazlasını tatilinize sığdırmak için Kalkan Sarıbelen sizi bekler…

Neden Kalkan Sarıbelen köyü?

Kalkan’ın birçok açıdan cazip bir beldedir. Konum, manzara, aktivite, eğlence hayatı ve yeşilin cömert sunulduğu Kalkan’da tatil konseptli tatil imkanları sunulur. Muhafazakar aileler, balayına çıkmak isteyen çiftler kendilerine özel bir tatille yaza merhaba diyebilir. Kalkan Sarıbelen köyü, yeşiller içerisindedir ve deniz manzaralıdır. Sabah güneşin doğuşuyla beraber mavi sulardan yansıyan ışığı villanızın panjurunda hissedebilir, güne harika bir enerji ile başlanılabilir.

Sarıbelen köyündeki geleneksel lezzetleri, köy kahvaltısının eşsiz lezzetini ve tarihi konakları gezerek güne başlanılabilir. Ardından ise, yakıcı sıcağa karşı Kalkan’ın meşhurlaşan plajlarında serinlenebilir, kendi özel havuzunda da güneşlenme keyfini yaşayabilirsiniz. Kalkan’ın doğa ile iç içe bulunan eşsiz plajları, dünyaca ünlüdür ve yüzülebilecek en iyi plajlar arasındadır.

Kalkan’da bulunan Patara plajı dünyanın en büyük plajları arasında bulunur. Bu plajın genişliği 300 metredir. Yeşillikler içerisindeki plajın ince kumları, berrak ve sakin suyunda harika bir yüzme deneyimi yaşanabilir. Plaj sporlarından faydalanarak, tatilinize renk kazandırabilirsiniz. Kaputaj plajı da Kalkan’ın en önemli plajlarından biri olarak ön plandadır.

Kalkan Sarıbelen’den doğaya…

Şehir hayatının monotonluğu, botonarme yapılar içerisinde geçen hayatına azacık da olsa ara vermek için Kalkan Sarıbelen köyünün yeşilliği sizi bekliyor. Doğa gezileri ve yürüyüşleri ile mucizevi güzelliği daha yakından keşfedebilir, kendinizi yenileyebilir ve doğadaki bitki örtüsünün güzelliklerini çekebilirsiniz. Her karesi muhteşemliklerle dolu Sarıbelen’in kendisine has dokusu ve yapısı benzersiz bir tatilin kapılarını aralıyor.

136 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa Lukka - Modern ve Korunaklı Havuzlu Tatil VillasıDoğa İçindeKısmi KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  24.950 TL - 64.950 TL
  Kalkan / SarıbelenKısmi KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziÇocuk Oyun AlanıDoğa ManzaralıLangırtBahçeli
  Villa Sedef - Özel Havuzlu Korunaklı Tatil VillasıJakuzili,SaunalıHavuzu KorunaklıÖdemenin %30’unu şimdi, kalanını kapıda öde.
  29.900 TL - 49.900 TL
  Kalkan / SarıbelenHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuziSaunaKapalı HavuzHavuz Isıtma
  Villa Anka Duo - Korunaklı Havuzlu ve Jakuzili Tatil VillasıJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  14.950 TL - 55.000 TL
  Kalkan / SarıbelenHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziÇocuk Oyun AlanıDoğa Manzaralı
  Villa Terasa - Korunaklı Havuzlu ve Jakuzili Tatil VillasıJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  25.950 TL - 64.950 TL
  Kalkan / SarıbelenHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuziÇocuk Oyun AlanıBarbeküLangırt
  Villa Rosero - Aktivite Alanlı Tatil VillasıBahçeliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  25.950 TL - 64.950 TL
  Kalkan / SarıbelenHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuziÇocuk Oyun AlanıTenis KortuLangırt
  Villa Kekik - Açık Hava Sineması Olan Tatil VillasıBahçeliOyun ParkıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  32.000 TL - 80.000 TL
  Kalkan / SarıbelenOyun ParkıMüsaitlik Takvimi
  JakuziSinema OdasıÇocuk Oyun AlanıBarbeküMasa Tenisi
  Villa Dinçer - Korunaklı Havuzlu Tatil VillasıJakuziliHavuz Alanı KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  27.650 TL - 59.950 TL
  Kalkan / SarıbelenHavuz Alanı KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziBarbeküMasa TenisiBahçeli
  Villa Payam - Korunaklı Havuzlu ve Jakuzili Tatil VillasıJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %30’unu şimdi, kalanını kapıda öde.
  21.500 TL - 51.500 TL
  Kalkan / SarıbelenHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Jakuzi
  Villa Çınar - Korunaklı Havuzlu ve Jakuzili Tatil VillasıJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %30’unu şimdi, kalanını kapıda öde.
  21.500 TL - 51.500 TL
  Kalkan / SarıbelenHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Jakuzi
  Villa Saten - Korunaklı Havuzlu Lüks Tatil VillasıBahçeliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  24.500 TL - 66.500 TL
  Kalkan / SarıbelenHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziÇocuk Oyun AlanıDoğa ManzaralıBahçeli
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE
   Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.