facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

VİLLACIM ile rezervasyonunuzu tamamlayın, oluşabilecek problem ve sorunlara karşı ödemeniz %100 para iade garantisinden faydalanın!
Villa sahibi kaynaklı oluşabilecek sorun ve problemlere karşı %100 para iade garantisini VİLLACIM sizlere sunmaktadır

Müşteri Ödeme Koruması

villacim.com.tr olarak müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz, 1000’in üzerinde villa sahibi ile çalışıyoruz. 2016 yılından bu yana ortalama 100bin üzerinde misafirimizi güvenle villa kiralamalarında aracılık hizmeti sunduk ve müşterilerizden aldığımız geri dönüşler sebebiyeti ile “Villa Kiralamanın En Kolay Yolu” olmayı başardık. Sizlerde villacim.com.tr güvencesi ile villanızı villacım güvencesi ile kiralayın!
Rezervasyon ödemenizi yaptıktan 24 saat içerisinde koşulsuz iade veya villa değişim imkanı!

Villa Sahibi Kaynaklı Problemlerde %100 Para İadesi

Tatiliniz için rezerve ettiğiniz villa’ya giriş saatinizden itibaren 8 saat içerisinde villa sahibine ulaşamamanız veya görsellerde gördüğünüz villanın farklı olması durumunda ( mobilya ve dekorasyon değişiklikleri dışında ) geçerlidir. Ödemiş olduğunuz tüm tutar size geri iade edilir.
VİLLACIM yaşanan bu mağduriyeti gidermek adına aynı bölgede tatilinize devam edebilmeniz için müsait olan villalarda komisyon kazancı yok sayılarak indirimli bir şekilde size Satış Danışmanı arkadaşlarımız yardımcı olmaktadır.

Bu durumların haricinde tatil esnasında yaşayabileceğiniz sorunlarda VİLLACIM yine sizlere yaşanan sorunun en hızlı şekilde çözülmesinde sorunun çözülemeyecek bir hal aldığı durumlarda farklı bir villa'da müsaitlik olması durumunda geçişinizin sağlanması adına yardımcı olmaktadır.

Kapıda Ödeme

VİLLACIM rezervasyon aşamasında villaya göre %20 ile %50 arasında ÖN ÖDEME talep etmektedir.
Kalan ödemenizi Villa’ya giriş günü dilerseniz ofisimizde ödemenizi yapıp villaya geçebilir, dilerseniz direkt villada ev sahibine ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Tüm Banka/Kredi kartlarına 3-6-9 Taksit İmkanı VİLLACIM'da!
İster Ön Ödemenize ister Ödemenin Tamamına!
Banka'nın belirtmiş olduğu vade farkı oranları geçerlidir.

  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE
    Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.