facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Fethiye Hisarönü Tatil Yeri

Tatil denilince akla gelen rotalardan birisi Fethiye’dir. Doğası, plajları, eğlence merkezleri ve koylarıyla meşhur hale gelen Fethiye’nin birbirinden farklı merkezlerinde harika bir tatilin startını vermek mümkündür. Hisarönü, Fethiye’nin en meşhur yerleşim merkezlerinden birisidir. Çok eski döneme kadar dayanan Hisarönü antik kentlere, Roma döneminden kalma kalıntılara sahiptir. Tarihi mirası, yeşillikleri, plajları ve gezilecek değişik lokasyonları ile Fethiye Hisarönü ideal tatil rotaları arasında bulunur.

Fethiye Hisarönü tatili ile ilgili plan yapmadan önce Villacım sitesi üzerinden Fethiye bölgesinde senin için uygun villa modellerinin araştırabilirsin. Ailen ve sevdiklerinle beraber eşsiz bir tatil keyfini yaşamak için muhafazakar konsepte sahip villalar, balayı çiftleri için hazırlanan villalar ve daha farklı ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanan villa tasarımları hizmetinize sunuluyor. Yeşillikler içerisinde bulunan villalar ile sevdiklerinize harika bir tatil keyfi yaşatabilirsiniz. Güneşin doğuşuna, manzaranın mükemmelliğine ve yıldızların parlaklığına şahitlik eden villalar unutulmaz bir tatilin merkezi olacak.

Fethiye’de hangi aktiviteler yapılır?

Fethiye’de yapılacak birçok aktivite yer alıyor. Heyecanı ve adrenalini sevenler için en çok tercih edilen aktiviteler arasında yamaç paraşütü var. Fethiye’nin Ölüdeniz körfezinde yapılana yamaç paraşütleri profesyonel paraşütçüler tarafından organize ediliyor. Daha farklı aktivite olarak ATV ile safari yapılabilir. Hem doğa keşfedilebilir hem de ATV ile harika bir gezi deneyimi yaşanabilir. Dalgıçlık da en çok yapılan aktiviteler arasındadır. Ayrıca su sporlarından sörf de yapılacak alternatifler arasında yer alıyor.

Fethiye’de en çok tercih edilen aktiviteler arasında terekking yer alır. Özellikle Likya denilen gezi parkuru en çok kullanılan güzergahtır. Burası, çok eski zamanlardan beri kullanılan bir yoldur. Likyalılar zamanında ticari amaçlarla kullanılan Likya yolu bugün ise gezi yürüyüşleri için tercih edilen en ideal yerlerden birisidir. Ayrıca doğa yürüyüşleri de çokça tercih edilen aktiviteler arasında bulunur. Fethiye’nin zengin bitki örtüsünü tanımak ve doğasını keşfetmek oldukça sık yapılan aktivitelerden bir diğeridir.

5 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa Baha 19Bahçeli
  Villa Baha 193.500 TL - 11.900 TL
  Fethiye / HisarönüMüsaitlik Takvimi
  Geniş Ailelere Uygun
  Villa Baha 4Lüks Dizayn EdilenDoğa İçinde
  Villa Baha 43.500 TL - 11.900 TL
  Fethiye / HisarönüDoğa İçindeMüsaitlik Takvimi
  Geniş Ailelere Uygun
  Villa Baha 2Geniş Aileler içinBahçeli
  Villa Baha 23.500 TL - 11.900 TL
  Fethiye / HisarönüBahçeliMüsaitlik Takvimi
  Geniş Ailelere Uygun
  Villa Baha 1Geniş BahçeliJakuzili
  Villa Baha 13.500 TL - 11.900 TL
  Fethiye / HisarönüJakuziliMüsaitlik Takvimi
  JakuziGeniş Ailelere UygunBilardo
  Villa Baha 3Lüks DizaynBahçeli
  Villa Baha 33.500 TL - 11.900 TL
  Fethiye / HisarönüBahçeliMüsaitlik Takvimi
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE