facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Kalkan Yeşilköy Tatil Fırsatı

Harika bir tatil fırsatını hazırlanın! Antalya’nın Kaş ilçesinde yer alan Kalkan yemyeşil doğası, kaliteli plajları ve harika manzaraları ile mükemmel bir tatil fırsatı yaşamanızı sağlar. Şehir hayatının sıkıcı ve stres yaratan atmosferinden kurtularak, yaz tatilini en seçkin ve güzel beldeler arasında sayılan Kalkan’da geçirilebilir yeşille dost bir şekilde kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Dünyanın en meşhur plajlarına ev sahipliği yapan Kalkan’ın Yeşilköy sınırları içerisinde bulunan villanız sizi bekliyor.

Neden Kalkan Yeşilköy?

Antalya’nın en çok ziyaret edilen beldesi Kalkan İngiliz ve Rus turistlerin de cazibe merkezidir. Gerek doğası gerekse de kendisine has kültürel kimliği ile tercih edilebilirliğini artıran Kalkan, villa konseptli tatil imkanları sunan başlıca yerlerden birisidir. Yeşilköy’de bulunan villaların hepsi deniz manzaralı, yeşillikler içerisinde ve lüks tasarımları ile tatilciler için hazırlanır. Plajlara, merkeze ve aktivite yapılacak rotalara yakın bulunan noktanın ailenizle beraber sakin bir tatil geçirmek için en seçkin mekanlardan biri olduğunu ifade edebiliriz.

Kalkan’ın içerisinde birden fazla plaj yer alır. Merkezde bulunan plaj haricindeki her yüzme yeri kumsaldır. Tüm plajları mavi bayrağa sahip bulunan Kalkan’ın en ünlü plajı ise, Patara plajıdır. Dünyaca ünlü bu plaj oldukça büyüktür. Ayrıca Kanyon plajı olarak bilinen Kaputaj plajı da önemli plajlar arasında yer alır.

Gerek plajları gerekse de doğası gereği tercih edilen Kalkan Yeşilköy, denizden yamaçlara doğru yükselen villaları ile harika bir tatil cennetidir. Her villası denizle yeşilin buluştuğu yere bakan ve güneşlin üzerine doğduğu konumdadır. Sabahın doğumuyla beraber Yeşiköy’ün eşsiz ve benzersiz köy kahvaltısından yararlanabilir, köy içerisinde gezebilir, doğa turları yapılabilir. Birbirinden değişik turlar, aktiviteler ve eğlenceler için en uygun konumda bulunan Yeşilköy ile harika bir yaz tatiline imza atılabilir.

Villacım üzerinden ailenize en uygun villa modelini seçerek tatille ilgili planları yapmaya başlayabilirsiniz. Muhafazakar konsepte sahip villa modellerinden balayı çiftleri için düzenlenen villalara kadar çeşitli villa modelleri sizi bekliyor.

130 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa Galiptos - Lüks Tasarımlı Tatil VillasıJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  17.500 TL - 49.000 TL
  Kalkan / YeşilköyHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Villa Kotra - Şık ve Uygun Fiyatlı Balayı VillasıJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  22.950 TL - 51.950 TL
  Kalkan / YeşilköyHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziBarbeküDoğa Manzaralı
  Villa Hayıt - Doğa İle Baş başa Huzurlu TatilJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  22.950 TL - 47.950 TL
  Kalkan / YeşilköyHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuzi
  Villa Bungalov - Şık Dizaynı İle Huzur Dolu Bir TatilHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  21.000 TL - 42.000 TL
  Kalkan / YeşilköyHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziBarbeküTenis Kortu
  Villa Şark - Korunaklı Havuzlu ve Jakuzili Balayı VillasıJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  11.950 TL - 39.950 TL
  Kalkan / YeşilköyHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDoğa Manzaralı
  Villa Nimet - Jakuzili 4 Kişilik Kiralık Tatil VillasıJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  15.000 TL - 49.500 TL
  Kalkan / YeşilköyHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Jakuzi
  Villa Yaren - 6 Kişilik Modern Dizayn Tatil VillasıHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  35.000 TL - 79.900 TL
  Kalkan / YeşilköyHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuziSaunaHamamGeniş Ailelere Uygun
  Villa Liva - Modern Tasarımlı Tatil VillasıSaunaHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  24.950 TL - 69.950 TL
  Kalkan / YeşilköyHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziSaunaBarbeküDoğa ManzaralıÇift Jakuzili
  Villa Çınar Efe - Doğa Manzaralı, 4 Kişilik Tatil VillasıJakuziliKorunaklı HavuzluÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  16.000 TL - 49.950 TL
  Kalkan / YeşilköyKorunaklı HavuzluMüsaitlik Takvimi
  JakuziBarbeküDoğa ManzaralıMasa Tenisi
  Villa Balta - Jakuzili ve Korunaklı Havuzlu Balayı VillasıHavuzu KorunaklıJakuziliÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  0 TL - 0 TL
  Kalkan / YeşilköyJakuziliMüsaitlik Takvimi
  JakuziDoğa ManzaralıBahçeli
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE
   Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.