facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Kalkan Patara Yalı’da Tatilin Keyfini Çıkarmak

Daha önce tatil deneyimi yaşayanlara eşsiz bir tatil fırsatı sunmak, ilk defa tatil planı yapanları da tekrarını isteyecek tatil rotasının şifrelerini çözmeye hazırlanın. Tatil ile müsemma bir yapıya sahip Antalya’nın Kaş ilçesinin yıldızı Kalkan her yaz Almanya, İngiltere ve Rusya’dan yabancı turistleri ağırlayan bir beldedir. Ayrıca, yerli turistler tarafından da tercih edilen bir noktadır. Burayı cazip kılan ise, eşsiz doğası, plajları, gezilecek noktaları, geleneksel lezzetleri ve villa konseptli tatil fırsatları.

Neden Kalkan Patara?

Patara en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Antik şehirlerin, tiyatroların ve ibadet yerlerinin bulunduğu bir noktadır. Patara’nın hem doğası hem de tarihi ve kültürel zenginlikleri bulunur. Mükemmel bir tatil keyfi yaşamak isteyenler için Patara’daki zenginlikler görülmeye, yaşanmaya ve sevdiklerinize yaşatmaya değerdir.

Şehir hayatından uzaklaşarak Patara’nın doğasına kendinizi atmak, güneşin doğuşuna şahitlik etmek, en lezzetli kahvaltılıklarla güne enerjik başlamak, doğa veya kültür gezileri yapmak, mavi bayraklı plajlarda serinlemek elinizde! Patara Yalı mevkiindeki lüks tatillik villa seçeneklerinden yararlanarak, harika bir tatilin biletini alın. Villacım tarafından sunulan birbirinden güzel ve yaşam tarzınıza uygun villa modelleri en uygun fiyatla size sunuluyor.

Kalkan’ın plajları neden meşhur?

Kalkan’ı cazip kılan ve tercih edilebilir hale getiren birden fazla nedenden söz etmek mümkündür. Bu nedenlerin önemli bir kısmını oluşturan husus ise, plajlarıdır. Yazın tatilin en önemli aktivitelerinden biri yüzmektir. Yüzülecek yerin uygun olması, temizliği, doğa ile iç içe olması ve bunun gibi farklı kriterler tatilin daha mükemmel olmasını sağlar. Kalkan’ın meşhur plajlarının hepsi mavi bayraklıdır ve dünyanın en temiz plajları arasındadır.

Patara plajı, Kalkan’ın en büyük plajlarından birisidir. 18 km’lik plajın genişliği bazı noktalarda 300 metreye kadar çıkar. Kalkan’ın diğer önemli plajı ise, Kaputaj plajıdır ve Kanyon misali bir özelliğe sahiptir. Mavi bayraklı plajlarda yüzme keyfini yaşarken ayrıca su sporları aktivitelerine katılmak ve eşsiz bir tatilin keyfini katlamak da mümkündür. Dilerseniz kiralayacağınız kendi villanızın havuzunda, dilerseniz de en iyi plajlarda yüzün!

128 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa PataraJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  30.000 TL - 55.000 TL
  Kalkan / PataraHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziGüvenlik KamerasıTenis KortuLangırt
  Villa DefneJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  28.000 TL - 60.000 TL
  Kalkan / PataraHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDoğa ManzaralıLangırtMasa Tenisi
  Villa Elnur - 6 Kişilik Korunaklı Havuzlu Tatil VillasıJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  19.950 TL - 79.950 TL
  Kalkan / PataraHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  BarbeküSpor SalonuGeniş Ailelere Uygun
  Villa Flower Aras - 2 Kişilik Korunaklı Balayı VillasıjakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  22.995 TL - 33.950 TL
  Kalkan / PataraHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Jakuzi
  Villa Flower Gedik - Korunaklı Jakuzili Balayı VillasıjakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  25.950 TL - 42.950 TL
  Kalkan / PataraHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDoğa Manzaralı
  Villa Baranda Patara - Jakuzili Romantik Tatil VillasıjakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  19.950 TL - 42.950 TL
  Kalkan / PataraHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDoğa Manzaralı
  Villa Makbara Duo - Korunaklı 2 Kişilik Jakuzili VillaJakuziliHavuzu korunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  19.950 TL - 39.950 TL
  Kalkan / PataraHavuzu korunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziBarbeküDoğa Manzaralı
  Villa Portakal Çiçeği 2 - Havuzlu Tatil VillasıHamam,SaunaHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  28.950 TL - 55.950 TL
  Kalkan / PataraHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuziSaunaHamamBarbekü
  Villa Kapulet - Korunaklı Havuzlu ve Jakuzili Tatil VillasıJakuzili, SaunalıHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  27.950 TL - 53.450 TL
  Kalkan / PataraHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziSaunaÇocuk Oyun AlanıBarbekü
  Villa Patara Gün Batımı - Korunaklı Havuzlu Tatil VillasıÇift JakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  34.000 TL - 84.000 TL
  Kalkan / PataraHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziÇocuk Oyun AlanıLangırtÇift Jakuzili
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE
   Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.