facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Kalkan Bezirgan Tatil İmkanları

İş hayatının stresini atmak ve sevdiklerimizle mükemmel bir tatilin keyfini çıkarmak için rotanızı halen belirlemediniz mi? Ülkemizin en çok tercih edilen tatil kenti Antalya’nın dünyaca ünlü olan Kalkan beldesinin hazinelerini keşfetmeye hazırlanın. Plajları, doğası, eğlence hayatı, villa konseptli tatil imkanları ve birbirinden değişik aktivite ve turları ile dolu dolu bir tatilin kapısını kendiniz ve sevdikleriniz için açabilirsiniz.

Neden Kalkan Bezirgan?

Şehir hayatının yeşilden uzak, maviden mahrum hayatına ara vermek için en doğru konumlardan biri olarak ifade edilen Kalkan Bezirgan yemyeşil yaylarındaki villa ve doğa evleri ile misafirlerini ağırlar. Deniz manzaraları evlerin üzerine doğan sabah güneşi güne enerjik ve dolu dolu başlamanızı sağlayacak enerjiyi sunar. Harika bir yayla kahvaltısından sonra Akdeniz’in serin sularına ulaşmanız veya villa havuzunda serinlemeniz için tüm gün sizin olabilir.

Bezirgan, Antalya’nın en güzel yaylarına sahip noktalarından birisidir. Denize yaklaşık 500 metre yükseklikte bulunan Bezirgan yaylası, şehirden uzaklaşıp kendisini toprağa ve doğaya adamak isteyenlerin tercih ettiği tatil beldesidir. Temiz hava, organik mahsuller, mavi bayraklı plajlar, sevdikleriniz ve siz! Unutulmayacak bir tatil konsepti için Kalkan Bezirgan’da size uygun villa konseptlerini hemen inceleyin. Villacım ile uygun fiyat ve kolay ödeme imkanlarından faydalanın.

Dünyaca ünlü Kalkan plajları

Kalkan’ı meşhur yapan ve cazibe merkezi haline getiren noktası Bezirgan değildir. En azından sadece Bezirgan ile Kalkan’ın tarif edilmesi, Kalkan’ın diğer zenginliklerine haksızlık olur. Burası, dünyanın en büyük ve en ünlü plajlarına sahip yeridir. Özellikle Patara plajı birçok kişi tarafından ziyaret edilen, yüzülen, eğlenilen ve hoşça vakit geçirilen plajlar arasında yer alır. Mavi bayraklı plajın büyüklüğü 18 km’dir.

Kalkan’ın doğa harikası bir yerdir ve bunu Kalyon plajı olarak bilinen Kaputaj plajını ziyaret ederek anlamanız mümkündür. 300 adetlik bir merdiveninin inilmesiyle ulaşılan plajın birbirinden güzel yüzme noktaları ve deniz aktiviteleri var. Harika bir plaj deneyimi yaşamak isteyenlere Kalkan’ın birbirinden güzel ve eşsiz plajlarını mutlaka görmeleri gerektiğini ifade edelim.

31 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa Sultan - Doğayla İç İçe 4 Kişilik Tatil VillasıHavuzu KorunaklıJakuziÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  19.950 TL - 41.950 TL
  Kalkan / BezirganJakuziMüsaitlik Takvimi
  JakuziBarbeküBahçeli
  Villa Favori 5 - Korunaklı 4 Kişilik Tatil VillasıjakuziHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  15.950 TL - 45.950 TL
  Kalkan / BezirganHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDoğa Manzaralı
  Villa Zara - Deniz Manzaralı ve Jakuzili VillaDeniz ManzaralıHavuzu KorunaklıÖdemenin %30’unu şimdi, kalanını kapıda öde.
  30.000 TL - 99.000 TL
  Kalkan / BezirganHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDeniz ManzarasıGeniş Ailelere Uygun
  Villa Zara Duo - 6 Kişilik Jakuzili VillaDeniz ManzaralıHavuzu KorunaklıÖdemenin %30’unu şimdi, kalanını kapıda öde.
  30.000 TL - 99.000 TL
  Kalkan / BezirganHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDeniz ManzarasıGeniş Ailelere Uygun
  Villa Efdal - Jakuzili ve Gizli Havuzlu Tatil VillasıDoğa İçindeHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  30.000 TL - 58.000 TL
  Kalkan / BezirganHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziBarbeküDoğa ManzaralıLangırtMasa Tenisi
  Villa Nirvana - 6 Kişilik Lüks ve Geniş Tatil VillasıJakuzili%10 İNDİRİM01.06.2024 - 30.06.2024Lüks DizaynÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  Kalkan / BezirganLüks DizaynMüsaitlik Takvimi
  JakuziSaunaTenis Kortu
  Villa Afilli - Bezirgan'da 4 Kişilik Korunaklı Havuzlu VillaKorunaklı HavuzluÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  21.000 TL - 59.900 TL
  Kalkan / BezirganKorunaklı HavuzluMüsaitlik Takvimi
  BarbeküTenis KortuDoğa ManzaralıLangırt
  Villa Elma Bahçesi - 6 Kişilik Huzurlu Tatil VillasıKorunaklı HavuzluÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  39.950 TL - 69.950 TL
  Kalkan / BezirganKorunaklı HavuzluMüsaitlik Takvimi
  BarbeküGeniş Ailelere UygunDoğa Manzaralı
  Villa Favori 6 - Bezirgan'da Kapalı Havuzlu Lüks VillaDoğa İçindeHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  19.950 TL - 61.950 TL
  Kalkan / BezirganHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziSaunaHamamKapalı HavuzHavuz Isıtma
  Villa Doris - Kaş Kalkan'da Modern 4 Kişilik Özel Havuzlu VillaDoğa İçindeHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  28.000 TL - 60.000 TL
  Kalkan / BezirganHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuziBahçeli
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE
   Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.