facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Kalkan Bezirgan Tatil İmkanları

İş hayatının stresini atmak ve sevdiklerimizle mükemmel bir tatilin keyfini çıkarmak için rotanızı halen belirlemediniz mi? Ülkemizin en çok tercih edilen tatil kenti Antalya’nın dünyaca ünlü olan Kalkan beldesinin hazinelerini keşfetmeye hazırlanın. Plajları, doğası, eğlence hayatı, villa konseptli tatil imkanları ve birbirinden değişik aktivite ve turları ile dolu dolu bir tatilin kapısını kendiniz ve sevdikleriniz için açabilirsiniz.

Neden Kalkan Bezirgan?

Şehir hayatının yeşilden uzak, maviden mahrum hayatına ara vermek için en doğru konumlardan biri olarak ifade edilen Kalkan Bezirgan yemyeşil yaylarındaki villa ve doğa evleri ile misafirlerini ağırlar. Deniz manzaraları evlerin üzerine doğan sabah güneşi güne enerjik ve dolu dolu başlamanızı sağlayacak enerjiyi sunar. Harika bir yayla kahvaltısından sonra Akdeniz’in serin sularına ulaşmanız veya villa havuzunda serinlemeniz için tüm gün sizin olabilir.

Bezirgan, Antalya’nın en güzel yaylarına sahip noktalarından birisidir. Denize yaklaşık 500 metre yükseklikte bulunan Bezirgan yaylası, şehirden uzaklaşıp kendisini toprağa ve doğaya adamak isteyenlerin tercih ettiği tatil beldesidir. Temiz hava, organik mahsuller, mavi bayraklı plajlar, sevdikleriniz ve siz! Unutulmayacak bir tatil konsepti için Kalkan Bezirgan’da size uygun villa konseptlerini hemen inceleyin. Villacım ile uygun fiyat ve kolay ödeme imkanlarından faydalanın.

Dünyaca ünlü Kalkan plajları

Kalkan’ı meşhur yapan ve cazibe merkezi haline getiren noktası Bezirgan değildir. En azından sadece Bezirgan ile Kalkan’ın tarif edilmesi, Kalkan’ın diğer zenginliklerine haksızlık olur. Burası, dünyanın en büyük ve en ünlü plajlarına sahip yeridir. Özellikle Patara plajı birçok kişi tarafından ziyaret edilen, yüzülen, eğlenilen ve hoşça vakit geçirilen plajlar arasında yer alır. Mavi bayraklı plajın büyüklüğü 18 km’dir.

Kalkan’ın doğa harikası bir yerdir ve bunu Kalyon plajı olarak bilinen Kaputaj plajını ziyaret ederek anlamanız mümkündür. 300 adetlik bir merdiveninin inilmesiyle ulaşılan plajın birbirinden güzel yüzme noktaları ve deniz aktiviteleri var. Harika bir plaj deneyimi yaşamak isteyenlere Kalkan’ın birbirinden güzel ve eşsiz plajlarını mutlaka görmeleri gerektiğini ifade edelim.

5 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa DevrimJakuziliDoğa İçerisinde
  Villa Devrim4.250 TL - 6.250 TL
  Kalkan / BezirganDoğa İçerisindeMüsaitlik Takvimi
  JakuziDoğa Manzaralı
  Villa BezirganKapalı HavuzluJakuzili
  Villa Bezirgan2.500 TL - 5.500 TL
  Kalkan / BezirganJakuziliMüsaitlik Takvimi
  JakuziKapalı Havuz
  Villa Zara DuoDeniz ManzaralıKorunaklı
  Villa Zara Duo5.950 TL - 18.500 TL
  Kalkan / BezirganKorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDeniz ManzarasıGeniş Ailelere Uygun
  Villa ZaraDeniz ManzaralıKorunaklı
  Villa Zara5.950 TL - 18.500 TL
  Kalkan / BezirganKorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDeniz ManzarasıGeniş Ailelere Uygun
  Villa NirvanaJakuziliLüks Dizayn
  Villa Nirvana25.000 TL - 35.000 TL
  Kalkan / BezirganLüks DizaynMüsaitlik Takvimi
  Jakuzi
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE