facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple
  • Sinan Şen - 1.10.2023
    Her şey mükemmeldi . Öncelikte küçük bebeğimizle yapabildiğimiz en güzel tatildi her şey en küçük ayrıntısına göre düşünülmüş villa sahiplerimiz çok güler yüzlü samimi insanlardı . Havuzun klor seviyesi bile bebeğimiz için ayarlanmıştı. Konum olarak da kolay bir mevkide tam kafa dinlemek için huzurlu sessiz sakin bir ortam . Selcan Hanım ve Ali Rıza beye ilgi ve alakaları için çok teşekkürler ederiz .
  • ZEYNEP YILDIZ - 1.10.2023
    Evin temizliği, konumu ve manzarası çok güzeldi. Gerekli tüm ihtiyaçları temin etmek mümkün ev sahibi herşeyi düşünmüş. Kendisinin yaklaşımından da memnun kaldık herhangi bir sorun yaşamadık tek bir olumsuzluk söyleyecek olursam sivri sinekler çok fazlaydı oğlumu ve bizi yediler maalesef onun dışında hiçbir olumsuzluk yaşamadık herkese tavsiye ediyorum.
  • Yunus Erdemir - 1.10.2023
    Çok memnun kaldık gayet güzel karşılandık herşeyiyle eksiksiz kusursuz bi tatil geçirdik umarım seneye tekrar orada olmak dileğiyle.
  • Merve Gülşen - 1.10.2023
    Tertemiz bir ev , ilgili bir ev sahipliği teşekkür ederiz herşey için.
  • Ahmet üveys üstündağ - 1.10.2023
    26.09.2023 tarihinde villa bungolovu kiraladık beklentimizinde üstünde bir yerdi. Ev çok temizdi ve herşey içerisinde mevcuttu. Manzarasıda gayet ferah ve güzeldi. Sahibi kübra hanım da çok güleryüzlü ve çok ilgiliydi biz çok memnun kaldık tekrardan tercih edebiliceğimiz bir yer oldu kesinlikle herkese tavsiye ederim.
  • Yasemin Akman - 30.09.2023
    Öncelikle Yusuf beye ilgisinden anlayışından dolayı teşekkür ederiz. Villaya gelirken aksaklıklar yaşadık geç gelmek durumunda kaldık sağolsun bizi geç saate kadar bekledi. Villa göründüğü gibi tertemiz ve rahat. Tam kafa dinlemelik içinde ihtiyacınız olacak her şey mevcut. Villacıma ve ev sahiplerine teşekkür ederiz 🌸
  • Neslihan özkan - 30.09.2023
    Bu benim ikinci tercih edişim oldu,göründüğü gibi gayet güzel bir tatil yaptık çok memnun kaldım sadece tek bir sorun vardı salon kapısı içerden kitleniyor ama dışarıdan kitlenmiyordu dışarı çıkarken biraz korkmuştuk dış kapıyı kitleyerek çıktık,Hiç bir sorun yaşamadık çok şükür.he birde temiz değildi ben el atmak zorunda kaldım.yatak arkası falan örümcek ağları örümcek falan vardı süpürge ile çekip temizledim. Halılar pisti zaten ayak basmadım terlik ile gezdim belki ben biraz fazla hassasım herkes sorun yapmayabilir.onun haricinde hiç bir sorun yok keyifli tatil yaptık teşekkür ederim villacıma
  • Eren ÖZKUR - 30.09.2023
    Merhabalar, villada 5 gece konaklama yaptık. Gerek temizliği gerek doğa manzarası gerekse de villa sahibinin karşılaması, ilgi ve alakası ile her detaylarıyla çok memnun kaldık. Bütün yakın çevremize tavsiye edeceğiz. Her şey için çok teşekkür ederiz Villacım ailesi
  • ceren yüceünlü çifci - 29.09.2023
    Konumu çok iyi hem Kaş Merkeze hem Fethiye''ye orta bir noktada. Özellikle bu sene bizimle villa sahibi Emine Hanım ilgilendi. Çok sıcakkanlı ve ilgili bir ev sahibi. Çok teşekkür ediyoruz.
  • Büşra Bozkurt - 29.09.2023
    5 gün boyunca çok rahat çok güzel bir tatil yaptık. Temizlik konusunda içiniz ferah olsun çünkü villa tertemiz. Ayrıca ihtiyacınız olan bütün herşey (alet edevat yedek pike çarşaf battaniye vs.) itinayla düşünülmüş. Havuz gün aşırı temizleniyor ve bakımları yapılıyor. Sadece valizinizi ve yiyecekleriniz alın ve gelin. Tekrardan villa sahibi Melahat hanım ve eşine çok teşekkür ederiz . Herhangi bir sorunda saat farketmeksizin yardımcı oldular. Hiç düşünmeden tekrar gelebileceğim bir villa.
  • Selman soydan - 27.09.2023
    Villa harika gerçekten diğer villâlara göre daha korunaklı ve villa sahilleri çok misafirperver hiç bir sorun yaşamadık,sadece yolları çok kıvrımlı
  • Mehmet Ali Yılmaz - 26.09.2023
    Balayı için gitmiştik. Villa çok güzel ve temizdi. Beş gün boyunca villada doya doya eğlendik . Bütün ihtiyaçlar var . Havuz çok temizdi . Biz memnun kaldık.Kudret bey ve ailesine ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
  • Hasan budak - 25.09.2023
    Tamamiyle fotoğraflarda gözüktüğü gibi,hiç tereddüt etmeden ailecek gidilip tatilin en güzelini yaşayacağınız bir villa.villa sahibi Erdal bey ve eşi çok ilgiler.kafanizda nokta soru işareti olmasın.
  • Cansel Özkul - 25.09.2023
    Antalya’ya ilk kez gelen biri olarak, hiç yabancılık çekmedim. Her sey çok özenli ve düzenliydi. Bir sabah kalktığımızda sıcacık poğaça ve ekmek ile karşılaştık. Her şey mevcut. Tek tek düşünülmüş. İlginize ve misafirperverliğinize teşekkür ederiz tekrardan görüşmek dileğiyle.
  • Mert yılmaz - 25.09.2023
    Bu 3. Villa kiralayışımdı bu yaz o yüzden az çok konuya hakimim villada beşik yok istedik gelmedi de villa temizliği kötüydü ayrıca duş başlıkları falan kırıktı bide üst kat çatıya yakın olduğu için sıcaktan dolayı yatmakta biraz zorlandık havuz temizliği istememe rağmen havuz temizlenmedi son olarakta tam ağaçların içinde kaldığı için sinekten böcekten gece oturamadım onun haricinde bir sorun yoktu yine de teşekkürler
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE
    Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.