facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Gökova Tatil Cenneti

Tatil beldeleri ile ünlenen Muğla harika güzellikleri misafirlerine sunan mükemmel bir kenttir. Bu kentin birbirinden eşsiz tatil yöreleri var ve her birinin özelliğinin de farklılık içerdiğini not etmemiz gerekir. Gökova, Muğla’nın en özel yerlerinden biri olması hasebiyle tatilcilerin akınına uğrayan lokallerden birisidir. Buranın ön plana çıkan özelliğine gelince, sessiz ve sakin bir tatil yaşamak isteyen, büyük çam ağaçları ve ormanlar arasına kurulu masalımsı bir kasabada harika bir tatil geçirmeyi arzulayanlar için seçilebilecek bir yerdir.

Gökova, isminden de anlaşılacağı gibi ovaya kurulan bir beldedir. Deniz seviyesinden yamaçlara doğru çam ağaçları yükselir. Zengin bir bitki örtüsüne sahip olduğundan dolayı Ege Bölgesindeki birçok ağaç türünü burada da görmek mümkündür. Eşsiz plajları, doğal alanları ve eğlence yeleri ile Gökova, şehir hayatından bıkanlar için harika bir tatil fırsatının olduğu beldedir.

Gökova görülmesi gereken yerler

Gökova harika bir doğa cennetidir. Burada gezilecek birçok mekan var. Her sokağı, ayrı bir güzelliktedir. Gökova’nın ahşap eveleri ve yalıları çok meşhurdur. Selçuklu ve Osmanlı döneminden kalma yapılar restore edilerek eski mimari estetikleri korunmuş ve günümüze denk ulaşmıştır. Bugün tarihi evler Gökova beldesini zaman tünelindeki bir belde haline getirir. Şehirleşen kentlerdeki betonarme yapıların tam tersi ahşabın doğallığı ile süslenen sokaklar, caddeler görülmeye değerdir.

Gökova körfezi de mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. İrili ufaklı birçok adacığın da bulunduğu körfez gezileri için turlar düzenleniyor. Bu turlara katılabilir veya kendiniz tekne kiralayarak mavi ile yeşilin buluştuğu körfezi dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Doğa ile iç içe bir yürüyüş adına Okaliptus yolu tercih edilebilir. Koylar ve plajlarda yüzülerek, harika bir tatil deneyimi yaşanabilir.

Villacım sitesi üzerinden Gökova villalarını inceleyebilir, kendinize en uygun villayı kiralayarak harika bir tatilin startını verebilirsiniz. Muhafazakar aileler için uygun villa konseptleri olduğu gibi balayı çiftleri ve daha farklı ihtiyaçlara yönelik villalar yer alır. Unutulmaz bir tatili Muğla Gökova’da sevdiklerinizle beraber size özel bir villada yaşayın!

0 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Aradığınız kriterlere uygun villa bulunamadı!
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE
   Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.