facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Fethiye Kayaköy Tatil Rotanız

Muğla sınırları içerisinde bulunan Fethiye hem Türkiye hem de diğer ülkelerin gözde tatil beldelerinden birisi haline geldi. Dünyaca ünlü plajlar, koylar, doğal güzellikler, antik Yunan’dan kalma şehirler ve daha birçok güzellik nedeniyle en çok tercih edilen tatil merkezleri arasında Muğla Fethiye yer alır. Fethiye’de birden fazla tatil rotası olarak seçilerek güzergahtan bahsedilebilir. Bunlardan biri, Kayaköy’dür. Mavinin ve yeşilin cömertçe sunulduğu Kayaköy’de birbirinden harika villalar yer alıyor. Tatilciler için cazip hale getirilen villalar harika bir tatilin kapısını aralamak isteyenlere sunuluyor.

Villacım sitesi üzerinden Fethiye Kayaköy veya diğer bölgelerdeki en iyi ve lüks villa konseptlerini görebilir, sevdiklerinizle beraber eşsiz bir tatilin kapısını aralayabilirsiniz. Hem muhafazakar ailelere uygun villa modelleri hem de değişik ihtiyaçlar için düşünülen villalar ile eşsiz bir tatilin startını verin. Kendinize ait havuzunuz, mutfağınız, doğal güzellikler ve değişik avantajlarla eşsiz bir tatilin merkez üssünü villa farkı ile yaşayabilirsiniz.

Fethiye ve Likya yolu

Fethiye’de eşsiz tatil imkanları ile unutulmaz günlere imza atmak isteyenlerin mutlaka bilmeleri gereken hususlar var. Onlardan biri, Likya yoludur. Fethiye’ye gelen herkes tarafından mutlaka ziyaret edilen Likya yolu, 535 kilometre uzunluğa sahip bir yolu ifade eder. Dünyanın en uzun 10 yürüyüş parkuru içerisinde gösterilen Likya yolu ile mükemmel bir trekking deneyimi yaşamanız mümkündür. Çok eski dönemden kalma yolun ticari bir geçit ve kervan yolu olarak kullanıldığını da not edelim. 

Fethiye’nin sembollerinden birisi de Ölüdeniz’dir. Mutlaka görülmesi gereken bu yerde yüzmenin de oldukça ayrı bir zevk verdiğini bilmeniz gerekir. Bazı koyların derin, bazı koyların da çok fazla derin olmadığı ve Ölüdeniz’de herkes için yüzecek lokasyonların olduğunu ifade edelim. Ayrıca bu mevkide yamaç paraşütü yapan kişilere rastlamak da mümkündür. Profesyonel sporcular tarafından organize edilen paraşütle atlama ritüeline katılarak, farklı bir deneyime de imza atılabilir.

Sevdiklerinizle beraber harika bir tatilin startını Villacım villaları ile verin! İhtiyaçlarınıza en uygun villalar sizin için hazırlanıyor.

4 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa Kayı 3Doğa içinde JakuziliKorunaklı
  Villa Kayı 31.950 TL - 6.950 TL
  Fethiye / KayaköyKorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDoğa Manzaralı
  Villa Kayı 2JakuziliKorunaklı
  Villa Kayı 21.950 TL - 6.950 TL
  Fethiye / KayaköyKorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDoğa Manzaralı
  Villa Kayı 1JakuziliKorunaklı
  Villa Kayı 11.950 TL - 6.950 TL
  Fethiye / KayaköyKorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Jakuzi
  Villa MariaDoğa içerisindeKorunaklı
  Villa Maria2.950 TL - 8.950 TL
  Fethiye / KayaköyKorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Geniş Ailelere UygunDoğa Manzaralı
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE