facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Kış Aylarına Uygun Villalar

Yaz denin insanın aklına tatil gelir. Ancak herkes yazın tatil yapacak kadar şanslı değildir. Ya da, insanın sadece yazın tatile ihtiyacı olmaz ve kışın yorucu iş hayatından bir anda olsun uzaklaşmak için bir yerlere gitmeyi arzu edebilir. Bu anlamda hem konforlu bir tatil hem de yüzme keyfi yaşayabilmek için kapalı havuza sahip tatillik villa konsepti tercih edilebilir. Ayrıca bu tür villaların havuz ısıtma sistemi de vardır ve insan ısısına ayarlanan su sıcaklığı sayesinde herhangi bir hastalanma veya üşütme riski olmadan yüzme keyfi yaşanabilir.

En iyi tatil rotalarında en iyi villalar

Türkiye’nin en iyi tatil rotaları arasında yer alan Marmaris, Fethiye, Gökova ve Kalkan gibi beldelerde bulunan kış aylarına uygun villa profilleri doğa ile iç içe bir dinlenme zamanı yaşamanızı sağlar. Güneşin doğuşuna ve batışına şahitlik eden yamaçlar üzerine kurulan villaların bazıları deniz manzarasına da sahiptir. Ayrıca en tatil beldelerinin görülmesi gereken yelerine yakındır ve bu renkli bir tatil geçirmenizi sağlar.

Hem eğlenmek hem de kafanızı dinleyebilmek için doğa içerisindeki kış aylarına uygun villa modellerini tercih ederek, yazın yapılamayan tatilin telafisini kış aylarında da yapabilirsiniz. Tatil beldelerine kışın gelmenin bir dizi avantajları da vardır. Öncelikle oldukça sakindir. Yazın çok kalabalık olan merkezlerin kış aylarında sakin olması güzelliklerin daha iyi görülmesini sağlar. Sevdiklerinizle beraber kış sezonu tatilini tercih edebilir ve daha sakin tatil beldelerini rahat bir şekilde gezme avantajı yaşayabilirsiniz.

Tatil beldelerindeki aktivite ve etkinlik daha çok yazın gerçekleşir. Ancak kışın da bazı aktivitelerden yararlanma şansınız vardır. Daha çok doğa ve kültürel turlar düzenlenir. Su sporları ve benzeri aktiviteler yapılmaz.

Villacım kiralık villa

Kış aylarına uygun hale getirilen villaları en uygun fiyata Villacım üzerinden inceleyebilir ve sizin için cazip olanı hemen kiralayabilirsiniz. 2 kişilik, 4 veya daha fazla kapasiteye sahip villalar, özenle dekore edilerek sıcak ev eşsiz bir atmosfer sunar. Böylece kendinizi evinizdeki gibi rahat ve özgür hissedebilirsiniz.

130 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa BalartJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  21.950 TL - 69.950 TL
  Kalkan / Üzümlü KöyüHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziSinema OdasıBarbeküDoğa Manzaralı
  Villa Elo 1 - Doğa Manzaralı Lüks Tatil VillasıKapalı Havuzlu, JakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  41.650 TL - 115.150 TL
  Kalkan / Üzümlü KöyüHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziKapalı Havuz
  Villa Grand - Hayalinizdeki Lüks Tatil VillasıDeniz ManzaralıKapalı Havuzlu, SaunalıÖdemenin %35’ şimdi, kalanını kapıda öde.
  39.950 TL - 109.950 TL
  Kalkan / KördereKapalı Havuzlu, SaunalıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDeniz ManzarasıSaunaHamamKapalı Havuz
  Villa Feliks - Butik ve Ultra Özel Lüks Tatil VillasıIsıtmalı Havuz%10 İNDİRİM01.05.2024 - 31.05.2024Havuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  24.950 TL22.455 TL
  Kalkan / İslamlarHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Kapalı HavuzHavuz IsıtmaDoğa Manzaralı
  Villa Alares - Ahşap Tasarımlı Tatil VillasıÇocuk HavuzuHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  29.950 TL - 74.950 TL
  Kalkan / İslamlarHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuziBarbeküDoğa Manzaralı
  Villa Aşk - Jakuzili ve Isıtmalı Havuzlu Tatil VillasıMerkeze YakınHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  19.900 TL - 54.900 TL
  Kalkan / AkbelHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziDeniz Manzarası
  Villa Ege - Her Mevsim İçin Tatil VillasıKapalı HavuzluHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  35.000 TL - 50.000 TL
  Kalkan / KördereHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziKapalı HavuzHavuz Isıtma
  Villa ZümrütKapalı HavuzluHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  35.000 TL - 66.500 TL
  Kalkan / Üzümlü KöyüHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziSaunaSinema OdasıKapalı HavuzHavuz Isıtma
  Villa Şakşuka - Özel ve Romantik Bir Tatil DeneyimiKapalı Isıtmalı HavuzluHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  19.950 TL - 44.950 TL
  Kalkan / Üzümlü KöyüHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziKapalı HavuzHavuz IsıtmaBarbeküDoğa Manzaralı
  Villa Vizyon - Modern ve Lüks Bir Tatil DeneyimiKapalı Havuz IsıtmalıHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  38.500 TL - 84.000 TL
  Kalkan / Üzümlü KöyüHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziSaunaSinema OdasıKapalı HavuzBarbekü
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE
   Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.