facebook twitter-bird-logo-shape-in-a-square google instagram ribbon time login add family couple
Rezervasyon Takip Bölümü - Müşteri Girişi

E-posta adresiniz ve Rezervasyon Onay numaranız ile rezervasyonlarınızı bu bölümden takip yada kontrol edebilirsiniz. Rezervasyonunuz ile ilgilli herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde Müşteri Hizmetlerimizle acil olarak iletişime geçiniz.

E-posta Adresiniz:
Rezervasyon Onay No:

Bu bölüme giriş yapabilmeniz için, daha önceden rezervasyon yapmış ve rezervasyonunuzun onaylanarak sizlere mail ile Onay kodunun ulaşmış yada rezervasyonun kesinleşmiş olması gereklidir. Sadece Talep göndermiş müşterilerimiz bu bölüme ulaşamaz...

İlgili Sayfalar
Samsun Bafra Gezilecek Yerler - Keşfedilmeyi Bekleyen Cennet

Samsun Bafra'yı ve güzelliklerini keşfederken neyin nerede olduğunu öğrenin! İşte harika gezi rehberi!

Devamı
Ege'nin Saklı Cenneti Bafa Gölü'nün Güzelliğini Yaşayın

Ege'nin büyüleyici doğasını keşfedin: Bafa Gölü, eşsiz bir doğal güzelliğe sahip olup, zengin flora ve faunasıyla doğaseverleri kendine çekiyor.

Devamı
Gölbaşı'nın Keşfedilmemiş Doğa Harikaları ile Huzuru Tadın

Gölbaşı gezilecek yerler rehberi ile bölgenin saklı cennetlerini ve doğal güzelliklerini keşfedin. Huzurlu bir kaçış için ideal yerler.

Devamı
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE
    Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.