facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagramribbontimeloginaddfamilycouple

Çocuk Havuzlu Villalar

Mükemmel bir tatil keyfini sevdikleriniz için de eğlenceli hale getirmek için onların da ihtiyacını düşünmek gerekir. Türkiye’nin en güzel rotalarında bulunan villalarda sevdiklerinizle beraber eşsiz bir tatil fırsatı yaşarken onların da eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Çocuk havuzuna sahip villaları seçerek, hem kendiniz hem de çocuklarınız için eğlenceli bir tatilin startını verebilirsiniz. Fethiye, Marmaris ve Bodrum gibi en çok tercih edilen tatil beldelerinde unutulmaz anlara sahip bir tatil için Villacım sitesi üzerinden çocuk havuzuna sahip villaları hemen inceleyin.

Güvenli çocuk havuzları

Yüzmeyi bilmeyen çocukların yetişkinler için inşa edilen havuzlarda yüzmeleri güvenlik açısından tavsiye edilmez. Herhangi bir can yeleği kullanılsa bile yetişkin havuzundaki çocuğun boğulma tehlikesi söz konusu olabilir. En ufak bir ihmal halinde çocuğun boğulma tehlikesi yaşaması aşılmaz psikolojik sorunlara de sebebiyet verebilir. Çocuk havuzunda yüzülmesi yetişkin havuza göre daha güvenli bulunsa da, yine de yanlarında bir yetişkinin bulunması ve yüzen çocukları gözetlemesi gerekir.

Çocuk havuzlu villalardaki her iki havuzda güvenilir ve hijyenik standartlara uygun olarak teslim edilir. Ancak her ne kadar gereken tedbirler alınsa bile ebeveynler tarafından da çocukların güvenliğini sağlayıcı tedbirlere dikkat edilmesi gerekir. Sağlıklı, huzurlu, eğlenceli ve sorunsuz bir tatil keyfi yaşamak için hassasiyet içerisinde hareket ederek sevdiklerinize mükemmel bir tatil sunabilirsiniz.

Villacım tarafından sunulan villaların hepsi de doğa ile içe içedir. Bu da, mükemmel bir doğa atmosferi içerisinde sabah akşam harika dakikalar yaşamanızı sağlar. özenle dekore edilen villalarda kendinizi seçkinler kadar rahat ve huzurlu hissedebilir, tatilinizin sonunun gelmemesini dileyebilirsiniz. Bodrum ve Fethiye gibi rotalardaki villalar, tatilinizin çok renkli geçmesini sağlar. Çeşitli etkinliklerin, aktivite ve sporların yapıldığı Bodrum ve Fethiye gibi yerlerde değişik deneyimler kazanabilir, renkli bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Villacım ile uygun fiyata çocuk havuzlu villaları kiralayabilir ve sevdiklerinize tatil sürprizi yapabilirsiniz. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve geniş imkanlarla villa tatil konseptini tecrübe ederek eşsiz bir tatil fırsatı yakalamanın avantajını bir ömür hissedin.

295 villa içinden 0-10 arası görüntüleniyor
Uygulanan filtre
  Villa Twin 1 Havuzu Korunaklı%20 İNDİRİM11.06.2024 - 16.06.2024JakuziÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  0 TL0 TL
  Fethiye / YanıklarJakuziMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuziÇocuk Oyun AlanıBarbekü
  Villa Lukka - Modern ve Korunaklı Havuzlu Tatil VillasıDoğa İçindeKısmi KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  24.950 TL - 64.950 TL
  Kalkan / SarıbelenKısmi KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziÇocuk Oyun AlanıDoğa ManzaralıLangırtBahçeli
  Villa Mirabella - Geniş ve Konforlu Tatil VillasıSauna, HamamHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  24.950 TL - 64.950 TL
  Kalkan / AkbelHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuziSaunaHamamÇocuk Oyun Alanı
  Villa Alares - Ahşap Tasarımlı Tatil VillasıÇocuk HavuzuHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  29.950 TL - 64.950 TL
  Kalkan / İslamlarHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuziBarbeküDoğa Manzaralı
  Villa Ramond 8Denize YakınÇocuk HavuzluÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  29.750 TL - 75.250 TL
  Fethiye / ÇalışÇocuk HavuzluMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuBahçeli
  Villa Avalon - Muhteşem Manzaralı Tatil VillasıÇocuk HavuzluHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  19.950 TL - 47.950 TL
  Kalkan / Üzümlü KöyüHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Jakuzi
  Villa Lider - Korunaklı ve Jakuzili Tatil VillasıÇocuk HavuzluKısmi KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  19.950 TL - 44.950 TL
  Kalkan / Üzümlü KöyüKısmi KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuzi
  Villa Petek - Soft Dekorasyonlu Tatil VillasıDoğa ManzaralıHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  21.000 TL - 52.500 TL
  Kalkan / Üzümlü KöyüHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuziBarbeküDoğa ManzaralıLangırt
  Villa Tek - Taş Konseptli, Korunaklı Havuzlu Tatil VillasıJakuziliHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  32.450 TL - 64.950 TL
  Kalkan / İslamlarHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  Çocuk HavuzuJakuziBarbeküDoğa Manzaralı
  Villa Şakşuka - Özel ve Romantik Bir Tatil DeneyimiKapalı Isıtmalı HavuzluHavuzu KorunaklıÖdemenin %20’sini şimdi, kalanını kapıda öde.
  19.950 TL - 44.950 TL
  Kalkan / Üzümlü KöyüHavuzu KorunaklıMüsaitlik Takvimi
  JakuziKapalı HavuzHavuz IsıtmaBarbeküDoğa Manzaralı
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER
  • TEMİZLE
   Villacım Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Veri Sorumlusu) olarak; veri sorumlusu sistemlerimize yetkisiz kişi/kişiler tarafından erişilmesi suretiyle 12/04/2022 tarihinde veri ihlalinin gerçekleştiği, ihlalden etkilenen ilgili kişi grupları ve kişi sayısının henüz belirlenemediği, ihlalin kaynağı ve gerçekleşme yöntemine ilişkin araştırmaların devam ettiği, sorumlular hakkında aynı gün adli ve idari süreçlerin başlatıldığı hususlarını siz müşterilerimize (ilgililere) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 12/5 maddesi uyarınca sorumluluklarımızın farkında olarak bildirmekteyiz.